O nás

PREČO takto

Ja milujem polievky.  Môj manžel robí tie najlepšie muffiny na svete. Obaja máme radi chutné a zdravé jedlá.

Ponuky bežných menu v reštauráciách nás nikdy neoslovovali. Chceli sme preto ponúknuť niečo iné, zdravé ale aj chutné a variabilné. To bol asi hlavný dôvod, prečo sme sa v roku 2010 rozhodli pustiť do dobrodružstva zvaného gastro a   vznikla tak prvá polievkáreň v Bratislave! 

A hlavne sme verili, že nie sme jediní, že nás je viac, ktorí ocenia dobrú teplú polievku a nevedia odolať sladkému pokušeniu. Cieľom našej snahy bolo vytvorenie miesta, kde by sa nielen skvelo varilo, ale kam by sa ľudia radi vracali. Kde by sa cítili príjemne, či už prídu na paradajkovú polievku alebo segedín, alebo na niektorý z našich koláčov. Alebo hoci aj na všetko toto dokopy.

Veríme, že naša snaha prináša výsledky. A ďakujeme vám, že k nám chodíte, že aj keď musíte stáť v rade, naše jedlá vám za to stoja. Bez vás, bez vašej potreby jesť zdravo a chutne, by sme neboli. Veríme, že sa budeme stále stretávať nad tanierom dobrého jedla.

Sme COOKING POSITIVE

Našim bistrom žijeme.

Spolu varíme, jeme, ochutnávame, vylepšujeme, hľadáme...bavíme sa, stretávame sa s priateľmi, riešime život.

Základom nášho rodinného podniku je náš stabilný tím zamestnancov, ktorý každý deň pripravuje jedlo na prevádzku v bistre na Kozej ulici, ale i na cateringové akcie tak, aby uspokojilo požiadavky každého hladného ale aj maškrtného zákazníka.

V obsluhe nám pomáhajú šikovné slečny, ktoré sa snažia, aby ste boli vždy čo najlepšie obslúžení. Je to pre nás rovnako dôležité ako kvalita použitých surovín a samotná príprava jedla.