Soupa Bistro - Pohostíme Vás ako doma

S eventom od Soupy popusťte uzdu kreativite!

Navaríme vám na mieru. Na základe našich dlhoročných skúseností vám pripravíme ponuku podľa toho, aby spĺňala vaše požiadavky ale zároveň aby reálne odrážala aj množstvá a vhodné zloženie toho, čo vy a vaši hostia skonzumujete.

Ku každej objednávke pristupujeme individuálne a zohľadňujeme v nej všetky vaše preferencie. Občerstvenie na evente prispôsobujeme spôsobu konzumácie jedla, priestoru, kde sa akcia koná, ako aj rozpočtu, ktorý máte k dispozícii.

Veľmi radi spolupracujeme aj na tématicky ladených eventoch, podľa vášho brandingu alebo špeciálnych požiadaviek.

Disponujeme inventárom pre kompletné zabezpečenie celodennej stravy pre 400 osôb. Súčasťou našich služieb je aj skúsený obsluhujúci personál a mobiliár potrebný na servírovanie jedál a nápojov.

Firemné akcie

Medzi najčastejšie realizované eventy pre firemnú klientelu patria:


Akcie v našich priestoroch

Event organizovaný priamo v našich priestoroch v sebe skrýva veľa výhod. Všetko čo potrebujete nájdete na jednom mieste pod jednou strechou - u nás v Kulturame.

Tým, že ste našimi hosťami, vám vieme ponúknuť aj ten najnáročnejší výber jedál a pochutín, keďže skvelú modernú kuchyňu máme hneď za stenou. Servírované občerstvenie tak netrpí kvôli prenosu a vieme sa vyblázniť aj v zdobení a netradičných spôsoboch servírovania.
Súčasťou eventu môžu byť služby barmanov, servírovania zmrzlinových roliek, cukrovej vaty, hudobná produkcia - DJ, malé koncerty, premietanie na plátno.... skrátka väčšinu z toho, čo vymyslíte, isto radi zariadime.


Špeciálne eventy

Špeciálne eventy si zaslúžia špeciálnu pozornosť. Veľmi radi spolupracujeme aj na tématicky ladených eventoch, podľa vášho brandingu alebo špeciálnych požiadaviek.


Soupa Bistro: Kozia 11, Bratislava