Soupa Bistro - Pohostíme Vás ako doma

Čo pre nás znamená Soupa

Našim bistrom žijeme. Spolu varíme, jeme, ochutnávame, vylepšujeme, hľadáme...
Bavíme sa, stretávame sa s priateľmi, riešime život.

Moja láska k polievkam a šikovný manžel podporujúci túto moju vášeň vytvorili odvážnu kombináciu, aby sme sa v roku 2010 vrhli do dobrodružstva zvaného gastro. Verili sme, že nie sme jediní, že nás je viac, ktorí ocenia dobrú teplú polievku, kvalitné jedlo z čerstvých surovín a domáce koláče.

Poctivo si vyberáme našich zamestnancov, dodávateľov ale aj ostatných partnerov, s ktorými spolupracujeme dlhé roky. Náš tím je cooking positive. Sme radi, že naša snaha prináša výsledky.

Ďakujeme vám, že k nám už desať rokov chodíte, niektorí z vás aj každý deň. Že aj keď musíte stáť v rade, naše jedlá vám za to stoja. Bez vás, bez vašej potreby jesť zdravo a chutne by sme neboli.

Veríme, že sa budeme aj naďalej stretávať nad tanierom dobrého jedla. Ako pred koronou tak aj po nej. Že to spolu dáme.


Kozia 11

Ponuky obedových menu v bežných reštauráciách nás nikdy neoslovovali. Chceli sme ponúknuť niečo iné - zdravé jedlo, ktoré si môžete kombinovať podľa vašej chuti. Preto sme sa na Mikuláša v roku 2010 pridali k projektu sushi baru Moshimoshi na Panenskej ulici, kde sme začali s prípravou našich prvých polievok.

O dva roky na to sme sa rozhodli osamostatniť a našli sme si priestor v blízkosti na Kozej ulici, kde sme otvorili našu Soupu. K polievkám sme pridali hlavné jedlá, prívarky, placky a fašírky. Postupne pribudli aj raňajky a začali sme rovno aj s pečením koláčov.


Račianska 22/A

Ako sa rozvíjali naše cateringové aktivity, uvedomili sme si, že s našim jedlom sme boli v Bratislave už skoro všade. Zároveň naši klienti prichádzali s otázkami na vhodný priestor pre ich akcie. Spolu to vyústilo do vzniku Kulturamy - moderného eventového priestoru. Okrem bistra Soupa so širokou ponukou jedál v sebe skrýva ešte niečo viac – skvelé miesto v blízkosti Račianskeho mýta pre akcie podľa vašich požiadaviek.


Soupa Bistro: Kozia 11, Bratislava