Kulturama - Pohostíme Vás ako doma

Priestory od Soupy:
to správne miesto pre vašu akciu

Kulturama

Nový eventový multifunkčný priestor Kulturama blízko centra Bratislavy. Okrem bistra Soupa však ponúka oveľa viac – skvelé miesto na pre akcie šité na mieru vašim požiadavkám.

Bývalá garáž prerobená na moderný urbanistický interiér, ktorý sme zjemnili použitím dubového dreva. Naším zámerom bolo v maximálnej miere v priestore použiť čo najviac ekologických materiálov. Stoličky od holandskej firmy Devorm sú vyrobené z recyklovaných PVC fliaš, kachličky z použitých recyklovaných pneumatík.

Môžete si prenajať celý priestor, alebo iba jeho časť – priestory bistra, galériu alebo plne vybavenú školiacu miestnosť.

Celkový priestor je vhodný na organizovanie konferencií, svadieb, tlačových konferencií, firemných akcií a eventov.

Okrem moderného chutného jedla a milej vyškolenej obsluhy ponúkame na vyžiadanie aj štýlový inventár na servírovanie, výzdobu priestoru, ozvučenie, prípadne kvetinovú výzdobu.


Školiaca miestnosť

Prednášková miestnosť ponúka ideálny priestor pre rôzne školenia, workshopy, diskusie a menšie eventy. Je veľmi modulárna a vieme ju v maximálnej miere prispôsobiť požiadavkám klienta.

Priestory, ponuka občerstvenia, zázemie pre organizátorov spolu s profesionálnymi službami našej eventovej manažérky zabezpečia bezproblémový priebeh vašej akcie, aby ste sa mohli plne sústrediť na jeho obsahovú stránku a všetko ostatné tak mohli nechať na nás.


Bistro

Priestor bistra na Kozej ulici ponúka milý ucelený priestor na organizovanie rodinných osláv, posedení ale aj malých svadieb.

Vybavenie a rozloženie sedenia vieme prispôsobiť vašim predstavám a typu akcie. Samozrejmosťou je zabezpečenie občerstvenia - teplého a studeného bufetu ako aj koláčov, prípadne torty.


Soupa Bistro: Kozia 11, Bratislava